Adres:

 

ul. Poznańska 32

89-200 Zamość

(koło Bydgoszczy)

Wróć do strony głównej!

Urodziny

 

Urodziny to czas zabawy i radości, a nie spędzanie godzin na przygotowywanie  jedzenia, sprzątania i martwienia się czy wszystko będzie dobrze. Świętuj w tym dniu w Hotelu – Restauracji SAGA, szczególnie polecamy Sagową Chatę, gdzie można bawić się do białego rana przy świetnym jedzeniu, własnej muzyce (zapewniamy sprzęt muzyczny !!!) wśród scenerii tradycyjnej polskiej drewnianej chaty. Nasze menu dostosujemy do Twoich gustów i czasu zaplanowanych urodzin.

Rocznice

 

Srebrne Gody, Złote Gody itd., możecie Państwo zorganizować w naszym lokalu, gdzie ugościmy Państwa wspaniałym jedzeniem, przyjemną atmosferą, miłą obsługą oraz szerokimi możliwościami kulinarnymi i lokalowymi. Jesteście Państwo warci tego aby w rocznicę świętować wraz z rodziną i przyjaciółmi przy blasku świec, udekorowanych stołach i muzyce.

Chrzciny

 

Ten wyjątkowy dzień warty jest uczczeniem zaproszeniem rodziny i znajomych na uroczysty obiad do SAGI, która zapewni doskonałe dania za przystępną cenę. Możesz dopasować menu do swoich upodobań kulinarnych i czasu trwania uroczystości. Możemy na czas spotkania udostępnić w atrakcyjnej cenie pokój, w którym może zdrzemnąć się dziecko.

Bale

 

Organizujemy Bale Andrzejkowe, Sylwestrowe, Karnawałowe jak i firmowe oraz studniówki. W naszych trzech salach może jednocześnie bawić się nawet 220 osób (Zespół i parkiet taneczny jest na jednej Sali). Zapewniamy:

 

  • Świetną oprawę muzyczną
  • Wykwintne i bogate menu, liczne atrakcje kulinarne
  • Stół bankietowy z zakąskami zimnymi i ciepłymi potrawami
  • Fontannę czekoladową
  • Łososia norweskiego
  • Konkursy z cennymi nagrodami

 

Możemy też przyszykować Bal zgodny z Państwa oczekiwaniami zarówno jeśli chodzi o stronę muzyczną, kulinarną jak i finansową.

Komunie

 

I Komunia Święta to jeden z najważniejszych dni w życiu naszego dziecka. Dlatego warto powierzyć organizacje przyjęcia komunijnego w naszej Restauracji, aby rodzice mogli poświęcić całą swoją uwagę dziecku.

 

Dzięki temu nie muszą się Państwo martwić przygotowaniem potraw, ich podawaniem i sprzątaniem stołów.Nasze menu komunijne jest bogate i zróżnicowane i składa się z obiadu, deseru, zakąsek zimnych i kolacji.  Jeśli Państwo chcą poznać dokładnie nasze propozycje kulinarne prosimy o kontakt, celem przesłania całego menu. Zapraszamy też na spotkanie (po wcześniejszym umówieniu się) do naszego lokalu celem prezentacji menu i sal.

 

Hotel – Restauracja SAGA oprócz kilku dużych sal oferuje wspaniały, duży przestronny ogród, gdzie zwłaszcza najmłodsi mogą się bawić z różne gry i zabawy. Zapewniamy zabawki, piłki, skakanki, kredki i papier do rysowania, szczudła, nagłośnienie itp. Ogród ten jest też wytchnieniem dla dorosłych, do którego mogą wyjść, aby usiąść w cieniu parasola na ławeczkach wśród zieleni.

Uroczystości

 

Hotel – Restauracja SAGA organizuje  wszelkiego typu uroczystości począwszy od obiadów dla kilku osób, poprzez wesela (zarówno te małe na 30 osób jak i duże na 120 osób), skończywszy na balach dla 220 osób.

 

Dzięki kilku salom, dużemu ogrodowi, nowocześnie wyposażonej kuchni i fachowemu personelowi uroczystości  organizowane w naszym lokalu na długo zapadają w pamięci Gości.

 

Organizujemy: bale, wesela, komunie, urodziny, chrzciny, rocznice, spotkania rodzinne, spotkania klasowe, studniówki,  imprezy firmowe, szkolenia, biesiady z ogniskiem, stypy oraz inne, zgodne z wymaganiami klienta.

Uroczystości

 52 384 00 01