Wróć do strony głównej!

Sagowa Chata

 

 

Sagowa Chata to oddzielne pomieszczenie w naszym obiekcie, utrzymane w staropolskim drewnianym stylu. Chata udekorowana jest na styl wiejski (strzecha, stare żelazka, suszone kwiaty), stoją tam solidne drewniane ławy i dębowe stoły.

 

Miejsce to ma swój niepowtarzalny, unikalny klimat, który wspaniale współgra z naszym wybornym menu. Chata idealnie nadaje się na różne uroczystości dla grup od 20 do 60 osób.

 

Szczególnie polecamy Sagową Chatę osobom chcącym zorganizować rocznicę ślubu, urodziny, imieniny, osiemnastkę czy zjazd klasowy. Dodatkowo możemy udostępnić sprzęt muzyczny, a także stół do bilardu. Sala ta jest również doskonała dla firm chcących urządzić szkolenie jak i imprezę integracyjną.

Catering

 

CATERING to jedna z naszych specjalności. Posiadamy profesjonalne wyposażenie cateringowe oraz duże doświadczenie. Jesteśmy bardzo elastyczni i chętnie tworzymy całkowicie indywidualne oferty menu dla Naszych Klientów.

 

Możemy dostarczyć do wyznaczonego przez Państwa miejsca dowolne potrawy począwszy od żurku „po królewsku” w razowym chlebku, poprzez tradycyjne obiady,  skończywszy na wykwintnych owocach morza. Istnieje możliwość zamówienia cateringu wraz z pełną obsługą, stołami, obrusami, naczyniami, sztućcami itd.

 

Zajmujemy się zarówno obsługa dużych imprez na kilkaset osób jak i małymi uroczystościami rodzinnymi na 20 osób. Nasza specjalnością jest pieczony prosiak i pieczony łosoś norweski.

Wysoka jakość

 

Nasza Restauracja znana i ceniona jest z jakości swojej kuchni. Wyróżniona została w kilku konkursach. Zdobywca tytułu:

 

- KREATORA KULINARNEGO 2000

- SREBRNEGO RONDLA 2001

- PUCHARU KULINARNEGO PUBLICZNOŚCI 2004”

Wyszukane menu

 

Oferujemy zróżnicowane dania, dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiadającego swoim gustom kulinarnym. W Restauracji można usiąść w przytulnej atmosferze przy jednym z kilku stolików, a latem dodatkowo można delektować się posiłkiem w ogródku restauracji. Zimą z kolei atmosferę ogrzewa kominek w centralne części restauracji. 

Restauracja

 52 384 00 01

Adres:

 

ul. Poznańska 32

89-200 Zamość

(koło Bydgoszczy)

Zobacz nasze Menu!