Wróć do strony głównej!

Nocleg dla gości

 

Nasz Hotel posiada 12 pokoi każdy z osobną łazienką (prysznic, toaleta) i telewizorem (telewizja satelitarna). Mamy do dyspozycji pokoje jedno-, dwu- i trzy – osobowe. Pokoje są położone od strony ogrodu, nie dociera więc tam hałas od strony ulicy. W maksymalnym ustawieniu możemy przenocować 30 osób.

 

Goście hotelowi mogą bezpłatnie korzystać z zamykanego wewnętrznego parkingu, sauny i bilarda. W całym obiekcie dostępny jest bezprzewodowy Internet dla wszystkich naszych klientów. Goście mogą posilić się w naszej Restauracji. Do ich dyspozycji jest również obszerny i zaciszny ogród gdzie mogą odpocząć po całym dniu pracy. Hotel czynny jest całą dobę.

Profesjonalna obsługa

 

Dla nas każde przyjęcie weselne jest wyjątkowe, indywidualne i musi być niezapomniane. Dlatego wkładamy tyle serca i zaangażowania w przygotowanie uroczystości. Potrafimy sprostać nawet najbardziej wyszukanym oczekiwaniom, tym bardziej, że wprowadzimy Państwa w iście bajkową atmosferę nowym, kryształowym wystrojem Sali.

Niepowtarzalna atmosfera

 

Romantyczny klimat w niej panujący sprawi, że każda Panna Młoda poczuje się w tym wyjątkowym dniu jak prawdziwa księżniczka. Malownicze położenie Restauracji Hotelu Saga, której ogród sąsiaduje z chronionymi programem Natura 2000 terenami Doliny Noteci dodaje uroku,a śpiew skowronków budzi Młodą Parę w apartamencie specjalnie dla nich przygotowanym w prezencie.

Przyjęcia weselne

Adres:

 

ul. Poznańska 32

Zamość k/Bydgoszczy

89-200 Szubin