Kontakt

HOTEL - RESTAURACJA "SAGA"
ul. Poznańska 32
ZAMOŚĆ k/BYDGOSZCZY,
89-200 SZUBIN
tel./fax 52 384 00 01
kom. 601 960 905


email:
restauracja@hotelsaga.pl

dojazd_b

 

Rezewacja button

kl_wesele_b
kl_komunie_b
Strona startowa Komunie
Komunie PDF Drukuj Email

I Komunia Święta to jeden z najważniejszych dni w życiu naszego dziecka. Dlatego warto powierzyć organizacje przyjęcia komunijnego w naszej Restauracji, aby rodzice mogli poświęcić całą swoją uwagę dziecku. Dzięki temu nie muszą się Państwo martwić przygotowaniem potraw, ich podawaniem i sprzątaniem stołów.
Nasze menu komunijne jest bogate i zróżnicowane i składa się z obiadu, deseru, zakąsek zimnych i kolacji.  Jeśli Państwo chcą poznać dokładnie nasze propozycje kulinarne prosimy o kontakt, celem przesłania całego menu. Zapraszamy też na spotkanie (po wcześniejszym umówieniu się) do naszego lokalu celem prezentacji menu i sal.
Hotel – Restauracja SAGA oprócz kilku dużych sal oferuje wspaniały, duży przestronny ogród, gdzie zwłaszcza najmłodsi mogą się bawić z różne gry i zabawy. Zapewniamy zabawki, piłki, skakanki, kredki i papier do rysowania, szczudła, nagłośnienie itp. Ogród ten jest też wytchnieniem dla dorosłych, do którego mogą wyjść, aby usiąść w cieniu parasola na ławeczkach wśród zieleni.

 
Strona startowa Komunie

 

HOTEL - RESTAURACJA "SAGA" ul. Poznańska 32, ZAMOŚĆ k/BYDGOSZCZY, 89-200 Szubin

tel./fax 52 384 00 01, kom. 601 960 905